Ústie nad Priehradou

Víkendové kurzy v Ústí nad Priehradou

Všeobecné informácie o víkendových kurzoch

Miesto: Oravské centrum mládeže, Ústie nad Priehradou (Nové Ústie)

Forma: víkendový kurz

Stretneme sa v prostredí malebnej dedinky ne brehu Oravskej priehrady. Vrele odporúčame absolvovať kurz s možnosťou ubytovania, kedy je bohatší priestor pre plnohodnotnejšie prežitie kurzu vo dvojici s možnosťou využitia prechádzok okolitou prírodou.

Kurz prebieha od piatkového rána do nedeľného poobedia. Podrobný program a ďalšie informácie Vám zašleme pred začiatkom kurzu. Na konci kurzu dostanú všetci účastníci potvrdenie o absolvovaní kurzu. Minimálny počet pre otvorenie kurzu je 5 párov.

Príspevok za kurz

bez ubytovania - príspevok na kurz je 50€ na osobu. V príspevku je zahrnutý prenájom priestorov, materiály, náklady na lektorov, 3x obed, 2x večera a malé občerstvenie pre účastníkov (minerálka, káva + čaj + niečo sladké). 

s ubytovaním - príspevok na kurz je 70€ na osobu. V príspevku je zahrnutý prenájom priestorov, materiály, náklady na lektorov a strava od piatku obeda do nedele obeda (raňajky, obedy večere), občerstvenie a 2x ubytovanie).

Príspevok je potrebné uhradiť vopred. Podrobné informácie Vám zašleme 6 týždňov pred kurzom.

 

Kontakt pre kurzy v Ústí nad Priehradou: kpm.orava@gmail.com

 

Termíny kurzov

Vzhľadom na aktuálne epidemiologické opatrenia sa kurzy v Spišskej diecéze nekonajú až do odvolania. Prihlasovanie je preto pozastavené. V prípade priaznivých epidemiologických opatrení bude prihlasovanie znova spustené. Ďakujeme za porozumenie. 

26. – 28. február 2021 Prihláška

26. – 28. marec 2021 Prihláška

16. – 18. apríl 2021 Prihláška

14. – 16. máj 2021 Prihláška

3. – 5. september 2021 Prihláška