Prešovská archieparchia

Víkendové kurzy na Sigorde

Miesto: Centrum pre rodinu – Sigord, Zlatá Baňa. Mapa.

Forma: víkendový kurz s ubytovaním. Kurz ponúkame iba s ubytovaním. 

Kurz prebieha od štvrtku 16.00 do nedele 13.00. Podrobný program a ďalšie informácie Vám zašleme pred začiatkom kurzu. Na konci kurzu dostanú všetci účastníci potvrdenie o absolvovaní kurzu.

Príspevok na kurz

Príspevok na kurz je 120€ na osobu (240€/pár). Zabezpečené sú priestory, materiály, lektori a ubytovanie a strava od štvrtka večera do nedele obeda.

Príplatok pri špeciálnej strave je 15€.

Ubytovanie poskytujeme vo viacposteľových izbách, osobitne pre mužov a osobitne pre ženy. Na kurze je možné uplatniť aj špeciálne požiadavky na stravu (bezlepková, bezlaktózová, histamínová, delená strava) za príplatok 5€/osobu/deň. Požiadavku je potrebné zaškrtnúť v prihláške. 

Potvrdenie o absolvovaní kurzu dostanú účastníci na konci kurzu po absolvovaní všetkých tém kurzu.Teší sa na Vás real.izačný tím pod vedením o. Petra Jakuba.

Pred prihlásením si prečítajte, prosím, podmienky prihlásenia nižšie.

 

Termíny v roku 2023: 


23. - 26. marec 2023 - Prihláška

11. - 14. máj 2023 - Prihláška

15. - 18. jún 2023 - Prihláška
 
15. - 19. november 2023 - Prihláška (streda - nedeľa)
* Zo skúsenosti kurzu prípravy na manželstvo, sme sa rozhodli pripraviť kurz, ktorý bude bohatší ako kurz, ktorý trvá od štvrtka večere do nedele. Mnohí účastníci, keď končili kurz prípravy na manželstvo nám povedali, že by boli radi ak by tento kurz trval ešte dlhšie. 

Preto sme pre tých, ktorí sa chcú ešte viac venovať svojmu vzťahu a chcú sa dôkladnejšie pripraviť na manželstvo, pripravili ďalší kurz (dlhší o jeden deň – od stredy večera do nedele obeda), ktorý bude obohatený o rôzne dynamiky a  práce v skupinkách (aktivity pre snúbencov), ktoré na bežnom kurze, ktorý trvá od štvrtku večera do nedele z časových dôvodov nie su. Veríme, že túto ponuku využijete, aby ste sa mohli ešte lepšie pripraviť na svoje manželstvo.

 

Prihlasovanie na termíny, pri ktorých nie je odkaz na prihlášku, je možné až po naplnení kapacity predošlého kurzu. Ak je pri kurze uvedené "Náhradníci", znamená to, že kapacita kurzu je naplnená. Miesto Vám vieme ponúknuť, keď sa niekto odhlási alebo keď potvrdí neúčasť 2 týždne pred kurzom.
 

Podmienky prihlásenia

Zrušenie účasti na kurze
Vaša prihláška je záväzná. Vzhľadom na to, že sa nám na kurzy hlási veľa párov, a každý z nich si potrebuje kurz naplánovať dostatočne vpred, je dôležité, aby miesta na kurz boli záväzne obsadené. Preto sme zaviedli tieto storno podmienky:

Storno-príspevky
Výška storno príspevkov pri zrušení rezervácie pobytu závisí od času medzi okamihom stornovania a plánovaným nástupom na pobyt.

do 30 dní pred začiatkom ubytovania - vrátime Vám účastnícky príspevok, skrátený o paušálny manipulačný príspevok 6 €/osoba.
od 30 do 21 dní pred začiatkom ubytovania - 10% z príspevku na kurz/osoba
od 21 do 14 dní pred začiatkom ubytovania - 20 % z príspevku na kurz/osoba
od 14 do 5 dní pred začiatkom ubytovania - 40 % z príspevku na kurz/osoba
menej ako 5 dní pred začiatkom ubytovania - 60 % z príspevku na kurz/osoba

V nevyhnutnom prípade - choroba alebo iná vážna príčina (úmrtie príbuzných a pod.) - potrebné
priložiť doklad je možné Vašu účasť zrušiť pri manipulačnom príspevku 10 €/osoba.