Žilina

Víkendové kurzy v Žiline

Všeobecné informácie o víkendových kurzoch

Miesto: Diecézne centrum v Žiline, križovatka ulíc Jána Kalinčiaka a Kuzmányho. Mapa.
Forma: víkendové kurzy bez ubytovania

Kurzy prebiehajú od piatku popoludnia do nedele podvečera. Program v piatok začína o 15.45 a končí o 20.20 hod. V sobotu a v nedeľu trvá od 8.45 do 17.30 hod. (s prestávkou na obed). Všetky časy sú orientačné. Na konci kurzu dostanú všetci účastníci potvrdenie o absolvovaní kurzu. Podrobný program a ďalšie informácie zasielame pred začiatkom kurzu.

Príspevok na kurz: Príspevok na kurz je 20€ na osobu. V príspevku je zahrnutý prenájom priestorov, materiály, náklady na lektorov a malé občerstvenie pre účastníkov. Príspevok je potrebné odovzdať na mieste. V tomto kurze ubytovanie neponúkame.

 

Termíny kurzov

23. - 25. apríl 2021 Prihláška kurz zrušený, prihlasovanie pozastavené

28. - 30. máj 2021 Prihláška kurz zrušený, prihlasovanie pozastavené

25. - 27. jún 2021 Prihláška kurz zrušený, prihlasovanie pozastavené

24. - 26. september 2021 ONLINE Prihláška

 

Odpovede na Vaše najčastejšie otázky

Kde nájdem ponuku večerných a denných kurzov v Žiline?

Formu večerných a denných kurzov v Žiline aktuálne neponúkame, nakoľko je to pri aktuálnom počte snúbeneckých párov veľmi personálne a organizačne náročné. Pred časom bola v ponuke možnosť večerných kurzov, no nebol o ne záujem. Nevylučujeme však, že v budúcnosti bude táto možnosť znova v ponuke. V takom prípade nájdete viac informácií na našej stránke. Ďakujeme za porozumenie. 

Čo je potrebné so sebou na kurz priniesť?

Na kurz je potrebné priniesť predovšetkým Vášho partnera. K absolvovaniu kurzu nie sú potrebné žiadne dokumenty. Naopak, na kurze od nás získate potvrdenie o absolvovaní kurzu, ktoré spolu s ďalšími potrebnými dokumentmi odovzdáte kňazovi, ktorý Vás bude sobášiť.

Odpovede na Vaše ďalšie otázky nájdete TU.