Ústie nad Priehradou

Víkendové kurzy v Ústí nad Priehradou a Oravskej Polhore

Všeobecné informácie o víkendových kurzoch

Miesto: Oravské centrum mládeže, Ústie nad Priehradou (Nové Ústie)

Forma: víkendový kurz

Stretneme sa v prostredí malebnej dedinky ne brehu Oravskej priehrady. Vrele odporúčame absolvovať kurz s možnosťou ubytovania, kedy je bohatší priestor pre plnohodnotnejšie prežitie kurzu vo dvojici s možnosťou využitia prechádzok okolitou prírodou.

Kurz prebieha od piatkového rána do nedeľného poobedia. Podrobný program a ďalšie informácie Vám zašleme pred začiatkom kurzu. Na konci kurzu dostanú všetci účastníci potvrdenie o absolvovaní kurzu. Minimálny počet pre otvorenie kurzu je 5 párov.

Príspevok za kurz

bez ubytovania - príspevok na kurz je 50€ na osobu. V príspevku je zahrnutý prenájom priestorov, materiály, náklady na lektorov, 3x obed, 2x večera a malé občerstvenie pre účastníkov (minerálka, káva + čaj + niečo sladké). 

s ubytovaním - príspevok na kurz je 70€ na osobu. V príspevku je zahrnutý prenájom priestorov, materiály, náklady na lektorov a strava od piatku obeda do nedele obeda (raňajky, obedy večere), občerstvenie a 2x ubytovanie).

Príspevok je potrebné uhradiť vopred. Podrobné informácie Vám zašleme 6 týždňov pred kurzom.

Kontakt pre kurzy v Ústí nad Priehradou: kpm.orava@gmail.com

Uprednostnení budú snúbenci, z ktorých aspoň jeden má trvalé bydlisko na území Spišskej diecézy.

 

TERMÍNY KUZOV V ROKU 2022

25. - 27. február 202 Prihláška - AKO NÁHRADNÍCI

18. - 20. marec 2022 Prihláška  - AKO NÁHRADNÍCI 

*Slaná voda, Oravská Polhora, kurz bez ubytovania

*Na tento kurz budú prednostne prijaté snúbenecké páry z farností Oravská Polhora, Sihelné, Rabča, Rabčice, Zubrohlava, Bobrov, a to tie, ktoré sa prihlásia  najneskôr do 31.1.2022. Prihlasovanie na kurz je pre páry z iných farností riadne otvorené, na kurz je možné sa prihlásiť, a v prípade, že po 31. januári 2022 bude voľná kapacita, budú tieto páry následne kontaktované. 

29. apríl - 1. máj 2022 Prihláška -  AKO NÁHRADNÍCI

17. - 19. jún 2022 Prihláška  - AKO NÁHRADNÍCI

9. - 11. september 2022 Prihláška