Senec

Kurzy prípravy na manželstvo v dekanáte Senec

Vzhľadom na súčasnú situáciu s COVID-19 a platné nariadenia nie je možné v dekanáte uskutočňovať KPM. Nakoľko opatrenia sa menia a aj počet prihlásených na daný kurz a lokálne podmienky miesta konania kurzu menia schopnosť dodržať štátne opatrenia - zostáva možnosť záujemcom prihlasovať sa na kurzy. Týždeň pred kurzom animátorský pár oznámi prihláseným či sa plánuje otvoriť daný kurz a dva dni pred kurzom budú SMSkou notifikovaní či sa kurz bude konať. V prípade dlhšieho pretrvávania súčasného stavu sa uvažuje o možnosti on-line kurzov, preto sledujte priebežne aktuálne informácie na tejto stránke.

Večerné kurzy v Senci

Miesto: Pastoračné centrum na fare v Senci

Forma: večerný kurz

Kurzy prebiehajú 9 po sebe nasledujúcich termínov vždy od 19:30 do 21:30 (posun je dohodou možný). Na konci kurzu dostanú všetci účastníci potvrdenie o absolvovaní kurzu. Kapacita kurzu je 12 párov. Kurz sa otvorí iba ak bude nahlásených min. 5 párov.

Príspevok na kurz: Príspevok na kurz je dobrovoľný. 

Termín kurzu: 8.február - 5. apríl 2022 Prihláška

Ak to epidemiologicka situacia dovolí.

Denné kurzy v Dunajskej Lužnej

Miesto: Pastoračné centrum vo farnosti Dunajská Lužná – Klub Ostrov.

Forma: denný kurz

Kurzy prebiehajú 3 po sebe nasledujúcich soboty vždy od 13.00 do 17:30 (posun je dohodou možný). Na konci kurzu dostanú všetci účastníci potvrdenie o absolvovaní kurzu. Kapacita kurzu je min. 4 a max 6 párov.

Príspevok na kurz: Príspevok na kurz je dobrovoľný.

Termíny kurzov v roku 2022:

12., 19., 26. marec 2022 Prihláška - Kapacita naplnená, iba ako náhradníci

30. apríl, 7. máj, 14. máj 2022 Prihláška Kapacita naplnená, iba ako náhradníci

1., 8., 15. október  2022 Prihláška 

 

Víkendové kurzy vo Veľkom Bieli

Miesto: Pastoračné centrum Veľký Biel

Forma: víkendový kurz bez ubytovania

Kurzy prebiehajú od piatku popoludnia do nedele podvečera. Program v piatok začína o 15.45 a končí o 20.30. V sobotu trvá od 8.45 do 19.30 (s prestávkou na obed) a v nedeľu v čase od 13.00 do 17.00. Všetky časy sú orientačné. Na konci kurzu dostanú všetci účastníci potvrdenie o absolvovaní kurzu. Podrobný program a ďalšie informácie zasielame pred začiatkom kurzu. Kapacita kurzu je 8 párov. 

Príspevok na kurz: Príspevok na kurz je dobrovoľný. 

Zúčastniť sa môžu iba kompletne  sa mozu iba kompletne zaočkované páry. Kurz sa otvorí ak budú prihlásení aspoň traja účastníci. 

 
13. - 15. máj 2022 - Prihláška  Ako náhradníci
 
Podmienky účasti na kurze z pohľadu epidemiolog.opatrení sa upresnia cca 2 týždne pred otvorením a prihlasení budu emailom o nich upozornení.
 

Organizátorom kurzu vo Veľkom Bieli nie je farský úrad, preto prosíme, aby ste so záležitosťami súvisiacimi s prihlásením na kurz nekontaktovali farský úrad. Ďakujeme za porozumenie.